O nas

Majda Optyk to sieć salonów optycznych zlokalizowanych w miejscowościach Wręczyca Wielka i Blachownia, niedaleko Częstochowy.

Z ogromnym zaangażowaniem i pasją realizujemy potrzeby naszych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim profesjonalne i bardzo dokładne badanie wzroku oraz fachowe doradztwo związane z doborem opraw.

Nasze salony

Nasze gabinety zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt umożliwiający zarówno badanie okulistyczne, jak i optometryczne.

Dzięki badaniom okulistycznycm jesteśmy w stanie wykryć i zdiagnozować choroby oczu takie jak jaskra, zaćma, nieprawidłowości w funkcjonowaniu siatkówki, uszkodzenia rogówki oraz szereg innych przypadłości, które powinny zaniepokoić pacjentów i skłonić do wizyty u lekarza.

Badania okulistyczne przeprowadzane są jeden raz w miesiącu i obowiązują na nie wcześniejsze zapisy drogą telefoniczną, bądź mailową.

Modnie i klasycznie

Z pasją i zaangażowaniem śledzimy najnowsze trendy mody, dlatego w profesjonalny i fachowy sposób pomożemy Ci dobrać idealne oprawki, w których poczujesz się wyjątkowo.

Największy w okolicy wybór opraw korekcyjnych sprawia, iż u nas każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego - nawet najbardziej wymagający klienci.


Pomimo tego, iż kochamy piękno i modne dodatki, a zabawa modą sprawia nam ogromną frajdę, nie zapominamy także o uniwersalnej i ponadczasowej klasyce. Dzięki temu zarówno miłośnicy bogatego i pełnego fantazji wzornictwa, jak i zwolennicy tradycyjnych, i prostych form oraz osoby aktywnie uprawiające sport znajdą coś, co w idealny sposób sprosta ich oczekiwaniom.